• 039553
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за завеса ICSC 15AR – 110-200cm

Боја:Бела
Големина:110-200cm
Материјал:Алуминиум

Клуб Цена
413 ден. 459 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 039553 Категории: ,