• 190377
0% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за ТВ FUEGO MT102L

Држач за ТВ
Материјал:челик
Навалување:-10 степени
Макс дупка:800 × 400mm
Големина:40”-85”
Тежина:65kgs/130lbs

Клуб Цена
1799 ден. 1799 ден.

На залиха

SKU: 190377 Категории: ,