Држач за Телевизори Meliconi Slim 600 ST

Држач за LCD/Plasma
За LCD телевизори со големина 50″-80″
Максимална тежина 45kg
Vesa(mm):400-600
Растојание од зид:48mm

1999 ден.

Нема на залиха

SKU: 169585 Категорија: