• 182860

Држач HAUSBERG HB-H02R, 22” – 42”

Големина 22” до 42” инчи
55 кг максимална одржлива тежина
Прилагодливо горе и долу “+ -” 15

799 ден.

Нема на залиха

SKU: 182860 Категорија: