0% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач HAUSBERG HB-H02R, 22” – 42”

Големина 22” до 42” инчи
55 кг максимална одржлива тежина
Прилагодливо горе и долу “+ -” 15

Клуб Цена
799 ден. 799 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182860 Категории: ,