• 080723
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за телефон штипка BUSY

Леплива чашка која се става на шофершајбната
Целосно прилагодлив со ротација од 360 степени

Клуб Цена
170 ден. 189 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 080723 Категории: ,