• 169300
25% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за сапун Аrgo ICA 7063

Боја:хром
Материјал:метални легури

Клуб Цена
374 ден. 499 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169300 Категории: ,