• 155919
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Дозер за сапун Керамички 141131

Материјал:керамика
Боја:бела
Димензии:8 x 20 cm

Клуб Цена
341 ден. 379 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 155919 Категории: ,