• 187105
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Диз.Агрегат Агрина 6 kW отв.монофаз.6GF

Моќност: 6 kW
Напон: 220 V, 60 Hz- Mонофазен
12V/8.3A
Зафатнина на цилиндар: 455 сс
Капацитет на резервоар за гориво: 15 L
Капацитет на резервоар за масло: 1.65 L
Модел на мотор: LT188FD
Тип на мотор: 4 тактен со дирекно вбризгување и воздушно ладење
Димензии: 760*500*650
Електричен старт
Тежина: 160 kg

Клуб Цена
49499 ден. 54999 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 187105 Категории: ,