• 191920
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Детски трицикел RAPID

Возрасна група: 3 до 4 години
Тип: Педали и туркање
Удобни рачки за држење
Мала тежина
Комфорно седиште
Боја: Црвена

Клуб Цена
1259 ден. 1399 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 191920 Категории: ,