• 182710

Депилатор ROWENTA EP 1115 F1

Широка работна површина
Систем за масажа
Хигиенски пинцети
Епилација најкратка (<0,5 мм.) Дерматолошки тестирани прецизни пинцети 24 прецизни пинцети со топчиња за масажа, за намалување на болката 2 брзини Четка

1699 ден.

Нема на залиха

SKU: 182710 Категорија: