15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Депилатор ROWENTA EP2900F0

2 брзини
Massage system
Иновативен систем за десензитизирање
Висока прецизна технологија на пинцети

Клуб Цена
1784 ден. 2099 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 163323 Категории: , Ознака: