• јкхјнјкхјн

Депилатор Philips BRE 631

Ергономски облик за удобно ракување -за нозе,тело и лице
Wet & dry
Брзини:2
Епилациските глави можат да се мијат
Број на керамички дискови:17
Додатоци:7
Четка за чистење
Бежична 40мин и жичана употреба

5899 ден.

Нема на залиха

SKU: 199922 Категорија: