• 371215_3_rowenta-ep-1110f0_c27dd679-4dbc-4d3c-8ec0-7dc6e94465b1

Депилатор ROWENTA EP1110F0

2 брзини
24 прецизни пинцети со топчиња за масажа, за намалување на болката
Демонтажна глава која може да се мие со вода

1599 ден.

Нема на залиха

SKU: 199894 Категорија: