15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Депилатор ROWENTA EP 4920 F0

Прецизност : 0.5 мм
Хигиенски пинцети од не’рѓосувачки челик
Брзини 2
Безжична употреба
Батерија : Литиум јон
Должина на кабелот 1.5 m
Потрошувачка : 4.5 W
Време на полнење : 1 ч

Клуб Цена
3221 ден. 3789 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182711 Категории: ,