• 179782
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Даска со ножеви ЕК155-5

Даска со сет ножеви

Клуб Цена
3591 ден. 3990 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179782 Категории: ,