• ddgg
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Црево армирано PVC fabbygo Cristal – 20m

Клуб Цена
711 ден. 790 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 191560 Категории: , Ознака: