• 162870
22% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чинија Кадикс Desert 19cm

KADIKS 19 mm

Клуб Цена
69 ден. 89 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 162870 Категории: ,