• гхјг
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Четка за снега Robust Michelin

Четката е во комбинација со гребалка на лед
Влакната на четката се изработени од посебна комбинација на материјали кои за моќно чистење на снегот а притоа не ја оштетуваат бојата на колата

Клуб Цена
717 ден. 797 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180477 Категории: ,