• 179904
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чаши ЕК251-17

Повеќенаменска декоративна чаша

Клуб Цена
248 ден. 275 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство