• 178758
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чаша вакум Кром пластична 142761

Материјал:метал
Боја :црна

Клуб Цена
413 ден. 459 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство