• 176749
  • 180×200
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чаршав fabbygo – Водоотпорен 180х200cm

Клуб Цена
1791 ден. 1990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176749 Категории: , Ознака:

Опис

Димензии:180x200cm
Анти-бактериски
100% полиестер