• 190009
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бургија за дрво D-07129

Дијаметар Ø: 16 mm
Вкупна должина: 180 mm
Работна должина: 100 mm
Производител: Makita
Бургија за дрво D-07129 16x180mm.

Клуб Цена
194 ден. 215 ден.

На залиха

SKU: 190009 Категории: ,