• 015705
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бургија за бетон Makita P-29418

Дијаметар (Ø) 10 mm
Целокупна должина 110 mm
Работна должина 50 mm

Клуб Цена
162 ден. 180 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 015705 Категории: ,