• 015705

Бургија за бетон Makita P-29418

Дијаметар (Ø) 10 mm
Целокупна должина 110 mm
Работна должина 50 mm

180 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 015705 Категорија: