5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бормашина MP-ID24 810W

Моќност:810W

Клуб Цена
2156 ден. 2269 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 184640 Категории: ,