5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бојлер fabbygo 50L

50L
Вертикален
Капацитет: 50l
Греач 2000W

Клуб Цена
5216 ден. 5490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 173958 Категории: , Ознака: