• hgfh-scaled

Бојлер fabbygo 50L

50L
Вертикален
Капацитет: 50l
Греач 2000W

7460 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 173958 Категорија: Ознака: