• 169935
0% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бојлер Bosch TR5000 21/24 EB

Ен.класа А од 21/24kW
Работен притисок: 0.25 бари
Регулатор на моќност 21kW/24W

Клуб Цена
21590 ден. 21590 ден.

Нема на залиха

SKU: 169935 Категории: ,