• 175447

Базен Intex 58446NP

Материјал: ПВЦ 0,23 мм
Димензии: 168×38 cm
Капацитет: до 29 cm висина на ѕидот – 581 L

990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 175447 Категорија: