• 175447
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Базен Intex 58446NP

Материјал: ПВЦ 0,23 мм
Димензии: 168×38 cm
Капацитет: до 29 cm висина на ѕидот – 581 L

Клуб Цена
890 ден. 990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство