• 349
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Базен детски со тобоганче Intex 57165NP

Базен на надувување, форма: круг, капацитет: 160 L.
Ширина: 1700 mm, висина: 840 mm, длабочина: 2010 mm

Клуб Цена
3030 ден. 3190 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство