15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батериска Бормашина MaxPuls МPCDL022 +2б

Брзина:0-400/ 0-1500/min
Футер:10mm
Номинален напон:12V
Поставки за вртежен момент:21+1
Максимален вртежен момент:22nm
Полнач:
Прим:220-240V 46W
Сек:12.6V 2.5A
Батерија:1xLi-ion 1500mAh
Врема на полнење:1h

Клуб Цена
3358 ден. 3950 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174768 Категории: ,