5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батериска Бормашина 12V MPCD07

Литиумска Батерија 12,8V
Вртежи: 0-650/min
Време на полнење: 3-5 часа
Безклучен футер: 1-10 mm
Вртежен момент: 19+1

Клуб Цена
1785 ден. 1879 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 166721 Категории: ,