• 171530
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за кујна ICF 263006 SAND

Една рачка
Материјал: месинг
Стилски и елегантен дизајн
Боја: песочна

Клуб Цена
4229 ден. 4699 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171530 Категории: ,