• 171248
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Авто Чорапи за снег МАТТЕ – L

Не ги оштетува алуминиумските бандажи, не предизвикува вибрации или бучава додека возите
ДИЗАЈНИРАНИ ВО КАНАДА – Прифатен како еквивалентен со ланци за снег во целиот свет во последните 20 год.

Клуб Цена
1151 ден. 1279 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171248 Категории: ,