• 181132-1.1
9% попуст
Заштеди со Клуб цена

Апарат за палачинки FUEGO AN-110

Моќност:1200W
Нелеплива подлога

Клуб Цена
1999 ден. 2199 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181132 Категории: ,