• 225
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Апарат за миење коли HPW 180

Работен напон: 220 V/50 Hz
Моќност:2.5kw
Проток на вода: 510 l/h
Работен притисок: 180 bar
Должина на црево : 8 m
Пумпа : Алуминиум, 2019
Макс. Температура : 40 C
Тежина : 10 Кг
Опција : AUTO STOP

Машина за чистење под висок притисок со дигитална контрола, програми за работа и заштита. Поседува монитор за пратење на главните функции, триклипна алуминиумска пумпа, вграден сад за детергент, автоматски СТОП систем, како и неколки променливи дизни, а и четки за различна употреба. Наменета е за домашно користење.

Клуб Цена
13432 ден. 14925 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174022 Категории: ,