• 180346

Аку.вибр.дупчалка/одвртувач 18V 2Ah

STANLEY FATMAX
Напон:18V
Капацитет на батерија:2Ah
Механички брзини:2
Максимален вртежен момент:57Nm
Број на вртежи:1800rpm
Број на удари:30600bpm
Макс. дупчење во бетон:13mm
Макс. дупчење во дрво:38mm
Макс. дупчење во метал:13mm
Капацитет на стезна глава:13mm
Тежина:4,43Kg
Должина:444mm
Висина:350mm
Ширина:150mm

15499 ден.

Нема на залиха

SKU: 180346 Категорија: