• 141
17% попуст
Заштеди со Клуб цена

Агрегат Агрина LT4000 монофазен

Напон: 220 V, 50Hz- Монофазен
Tип на гориво: Бензин
Моќност: (KW) : 3.3
Зафатнина:(сс): 210
Капацитет на резервоар: 15 л.
Работно време: 10 ч.
Димензии LxWxH(mm):600x450x470
Teжина : 47 кг.
Старт : Рачен

Клуб Цена
18400 ден. 22179 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 175576 Категории: ,