• 141
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Агрегат Агрина LT4000 монофазен

Напон: 220 V, 50Hz- Монофазен
Tип на гориво: Бензин
Моќност: (KW) : 3.3
Зафатнина:(сс): 210
Капацитет на резервоар: 15 л.
Работно време: 10 ч.
Димензии LxWxH(mm):600x450x470
Teжина : 47 кг.
Старт : Рачен

Клуб Цена
18531 ден. 20590 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 175576 Категории: ,