• 140
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Агрегат Агрина 6500 монофазен

Напон :220 V, 50Hz бензин
Моќност: (KW) :5
Зафатнина:(сс): 389Капацитет на резервоар: 25л.
Работно време: 8ч.
Димензии LxWxH(mm):700x540x540
Teжина : 70 кг.
Е -старт :рачен

Клуб Цена
31545 ден. 35050 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174017 Категории: ,