• img03-04-2020_045842_22799
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Агрегат Агрина 1500 M алуминиум

Напон :220 V, 50Hz бензин
Моќност: 1.2 kw
Капацитет на резервоар: 10 L
Работно време во Рез/ч : 8
Teжина : 25 kg

Клуб Цена
9104 ден. 10115 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174015 Категории: ,