• 186975
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Адаптер за чешма со сито 11304

Адаптер за чешма со сито
Адаптер за чешма со сито кое спречува прскање. Идеално за полнење на канти за наводнување или прскалки.

Клуб Цена
338 ден. 375 ден.

На залиха

SKU: 186975 Категории: ,