• 171637
9% попуст
Заштеди со Клуб цена

Зидна греалка FUEGO BPT-2000B 4502L

Моќност: 2000 W
Регулација: 1000/2000 W
PTC (керамички) греач
3 функции: (вентилатор,греење,топол воздух)
Далечински управувач
Вклучен сет за монтажа на ѕид
Тајмер
Заштита од прегревање

Клуб Цена
2298 ден. 2529 ден.

Нема на залиха

SKU: 171637 Категории: ,