• 196468
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Жардињера fabbygo Мyistic Ф50 – црна

Димензии: 50cm
Боја: црна

Клуб Цена
179 ден. 199 ден.

На залиха

SKU: 196468 Категории: , Ознаки: ,