• 192616
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вилушка за месо fabbygo – inox

Состав: метал
Димензија: 7x21cm

Клуб Цена
98 ден. 109 ден.

На залиха

SKU: 192616 Категории: ,