• 171514
13% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вградно WC Казанче ICC 097AH

Димензии:1090x512x135mm
Материјал:Челик, ПВЦ
Казанче:Волумен максимум 9 l- 3l/6l

Клуб Цена
12890 ден. 14890 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171514 Категории: ,