• 195072
27% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вградна рерна Favorit BIO 78-D LUX X

Димензии: 59,5×59,5×57,5mm
Енергетска каласа: A
Функции на рерна: 8
Волумен на рерна: 78l
Меко отварање и затварање на рерна
Термостат дигитален
Вентилатор: да
Светло во рерна: да
Горен грејач: 1200W
Долен грејач: 1100W
Грил грејач: 1400W
Дупли грил: 2600W

Клуб Цена
15991 ден. 21999 ден.

На залиха

SKU: 195072 Категории: ,