• hfghfghgfh
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вграден сет Gorenje BOS6747A01X+ECT643BC

Плотна:
Стаклокерамичка/Закосен раб на плочата
Контрола на допир (TouchControl)
Тајмер/Stop&Go (Пауза)
Одржување на топлина
4 Hi-light грејни места лево напред
Сигнализација на преостаната топлина
Заклучување за заштита од деца
StayWarm одржување на топлина
Димензии (ШxВxД): 59.5 × 5.4 × 52 cm
Мерки за вградување: 56 × 7 × 49 cm
Приклучна моќ: 7.000 W
Рерна:
Енергетска класа: A+
Слој без отпечатоци (TouchFree инокс)
Матерјал на внатрешноста на рернатa: ECO Email (и плехови)
SoftOpen и GentleClose шарка на вратата
Употреблив волумен на рерната: 77 l
Максимална температура на рерната: 300 °C
Тајмер/Ергономски копчиња
Каталитички филтер за вентилатор
Чистење со AquaClean функција
Печење на топол воздух
Совршен грил (PerfectGril)
Водилки за тави: 2x жичани водилки
Длабока и плитка емајлирана тава за печење
Двојно застаклена врата со еден температурен дефлектор
Динамичко ладење на фурната – DC

Клуб Цена
35990 ден. 40199 ден.

На залиха

SKU: 187523 Категории: ,