18% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вграден фрижидер Favorit UCF 2764N

Вкупен капацитет: 264 L
Капацитет на ладилникот : 189 L
Капацитет на замрзнувачот: 75 L
Енергетска класа: А
Целосно вградлив
Автоматско одмрзнување
Димензии (В/Ш/Д): 177x54x54.5 cm

Клуб Цена
22900 ден. 27999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 183159 Категории: , Ознака: