• 159
  • 159.2
18% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вграден фрижидер Favorit UCF 2764N

Вкупен капацитет: 264 L
Капацитет на ладилникот : 189 L
Капацитет на замрзнувачот: 75 L
Енергетска класа: А
Целосно вградлив
Автоматско одмрзнување
Димензии (В/Ш/Д): 177x54x54.5 cm

Клуб Цена
22990 ден. 27999 ден.

На залиха

SKU: 183159 Категории: ,