• 194117
0% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вертикален замрзнувач gorenje FN619FEW5

Вкупен нето капацитет: 280l
Димензии: 595x1850mm
Енергетска класа: A+

Клуб Цена
29990 ден. 29990 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 194117 Категории: ,