• 59
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Велосипед 27.5“ rapid red

Клуб Цена
12591 ден. 13990 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181575 Категории: ,