• dasdadasd
29% попуст
Заштеди со Клуб цена

Велосипед 20″ Rapid Police Blue

Алуминиумски Бандаши
Две кочници
Шише за вода
Метален рам
Големина на тркала 20″
Наменет за возраст 5-15 години

Клуб Цена
4090 ден. 5799 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 191673 Категории: ,