• 201021
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вазна ЕК189-23

Декоративна вазна

Клуб Цена
711 ден. 790 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 201021 Категории: ,